BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 12224319
nr 1222 4319
Takarmatur
mässing, diameter: 45, höjd: 45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:51:20
10/12 17:32:57
Mässing